Provádíme

Máme podlahový systém pro každé prostředí

Provádíme kompletní realizaci nových a rekonstrukci stávajících podlah v závislosti na typu provozu, zatížení a estetikých požadavcích. Využíváme moderních materiálů na bázi epoxidových pryskyřic předních renomovaných výrobců. Naše dosavadní zkušenosti jsme získaly realizacemi jak na tuzemských tak i na zahraničních zakázkách.

V našich referencích najdete projekty pro chemické a potravinářské (mrazící) provozy, podlahy pro strojírenský, sklářský a automotive průmysl. Například Philips Moris, Škoda Auto, Oriflame, Avon Cosmetics, NOWACO a další).

1. Nejdříve zjistíme situaci

Před návrhem systémů podlah provádíme osobní návštěvu naším technikem. Zjistíme technické a estetické požadavky, případně změříme a vyhodnotíme kvalitu stávajícího podkladu.

 

Na základě prohlídky vypracujeme nabídku podlahového systému, který bude plně vyhovovat podmínkám Vašeho provozu v nejpříznivější cenové relaci.

2. Navrhneme ucelený podlahový systém

3. Dodáme ověřenou kvalitu

Pracujeme s materiály na bázi syntetických pryskyřic, které mají výborné technické parametry. Výrobci splňují přísná kritéria Evropské unie, jako je certifikát ISO9001, ISO14001. Používáme řadu podlahových systémů renomovaných evropských firem, především BASF a STO , které jsou na evropském trhu známé svou vysokou a vyrovnanou kvalitou. Z tuzemských dodavatelů spolupracujeme s renomovanou firmou LENA CHEMICAL.

Kontaktujte přímo naše vyškolené pracovníky.